Novinky 2021

1 - 1 (z 1 produktů)
Jídelní set ECLIPSE

  Novinka pro rok 2021. Designově výjimečná sestava jídelního set ECLIPSE. Minimalistický design a solitérní umístnění volně v prostoru, sleduje nejnovější trendy v zařizování interiérů. Jídelní a odpočivné sety z této designové řady jsou mimořádně vhodné i jako optické oddělení různých funkcí komponovaných do jednoho prostoru, jako jsou například kuchyňské kouty v obývacích prostorech. Trendové lavice jsou vyrobeny z laminovaných desek síly 18, 22 a převážně 36 mm, které jsou hranovány odolným plastem ABS v příslušném dezénu. Čalounění je vyrobeno z moderních kvalitních polyuretanových pěn různé měrné hmotnosti, které zajišťují jak vysoký komfort sezení, tak velkou trvanlivost tvarů. Nabízené čalounické látky zahrnují celé spektrum moderních tkanin a imitací usně v širokém výběru barev a vzorů. Lavice dodáváme demontované v plochých kartonových obalech, které umožňují jejich odvoz osobním autem. Následná montáž lavic je velmi snadná a zvládne ji každý laik.   Parametry setu na ilustračním fotu: lavice ECLIPSE – rozměr 135 x 65 cm (čalounění 120 cm) Lavička ECLIPSE - rozměr 120 x 47 cm stůl ECLIPSE - rozměr 80 × 120 cm, (deska stolu čiré sklo 8 mm) látka - Kabal šedá dezén - dub sonoma Dodací doba 4 - 5 týdnů

Výrobce
Hmotnost
0.00

55.555 Kč

1 - 1 (z 1 produktů)

Nové trendové lavice pro rok 2021.

Systém Colour Living a Eclipse, byl vyvinut ve spolupráci předních českých designérů a sleduje poslední trendy v moderním bydlení.

Zákazník má na výběr dva typy čalounění v řadě moderních čalounických materiálů, řadu stylových dezénů od bílé ve vysokém lesku přes magnolii mat (krémová) až po fantazijní dřevinové dezény Sonoma, San Remo Sand, San Remo Bronze, řadu barevných provedení kovových podnoží od bílé, černé, imitace nerez oceli až po tyrkysovou, rubínovou, purpurovou a žlutou.

K těmto rohovým a rovným lavicím dodáváme designem přizpůsobené stoly a židle. Všechny lavice jsou pohledové ze všech stran a jídelní a odpočivné sestavy vyniknou především jako solitér volně v prostoru.