Stolové sestavy

1 - 1 (z 1 produktů)
Stolová sestava BOSTON

Stolové sestavy od kvalitního českého výrobce IKTUS s.r.o. Stoly jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky (tl: 18 mm). Boční hrany horních desek stolů jsou olepeny kvalitní plastovou hranou odolnou proti poškození. Židle jsou vyrobeny z masivního buku a dodávány jsou v barevné a rozměrové řadě umožňující kombinaci s rohovými lavicemi, stoly a doplňkovým nábytkem. (pokud se vyrábějí v stejném dezénu) centrální stolová noha výběr z více druhů dezénů dřeviny  povrch odolný proti poškrábání nejlepší cena na trhu Doporučená sestava – viz obrázek stůl BOSTON - průměr 100 cm 4x židle 871 dezén – olše látka – 836/836 Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
IKTUS s.r.o.
Hmotnost
6.00

12.990 Kč

Stolová sestava HELENA

Stolové sestavy od kvalitního českého výrobce IKTUS s.r.o. Stoly jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky (tl: 18 mm). Horní hrana stolu je vyztužena na šíři 36 mm. Boční hrany horních desek stolů jsou olepeny kvalitní plastovou hranou odolnou proti poškození. Židle jsou vyrobeny z masivního buku a dodávány jsou v barevné a rozměrové řadě umožňující kombinaci s rohovými lavicemi, stoly a doplňkovým nábytkem. (pokud se vyrábějí v stejném dezénu) výběr z více druhů dezénů dřeviny povrch odolný proti poškrábání nejlepší cena na trhu Doporučená sestava – viz obrázek stůl HELENA - 70 x 110 cm (bez roztahu) 4x židle JUDITA dezén – buk látka – 968 Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
IKTUS s.r.o.
Hmotnost
6.00

12.990 Kč

1 - 1 (z 1 produktů)

Stolové sestavy se skládají z jídelního stolu a 4 až 6 židlí.

Stolové sestavy máme v různých provedeních kombinací stolů a židlí tak, aby se k sobě hodily jak rozměrem stolu, tak designem židlí. Jídelní stolové sestavy nabízíme standardně ve více druzích dekorů.

Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a jsou mořeny do barev laminovaných desek dle vzorníku IKTUS. To znamená, že si židle podrží kresbu bukového dřeva a pouze moření židle je adekvátní barvě lamina.

Jídelní stoly jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřískové desky, která je na bocích opatřena plastovou ABS hranou, které je odolná proti mechanickému poškození.