Slevové akce

1 - 1 (z 1 produktů)
Rohový jídelní set SOFIE

Rohový akční jídelní set SOFIE do kuchyně, s úložným prostorem od českého výrobce. U rohové lavice SOFIE můžete libovolně zaměnit dezén dřeviny a látek z naší nabídky. Tato rohová lavice do kuchyně je vyrobena z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Všechny viditelné strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou ABS hranou odolné proti nárazu. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. (vše až při montáži) povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) kvalitní české potahové látky výběr z více druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice Sofie – celkový rozměr lavice 164 x 124 cm (nelze rozměrově upravovat) stůl pevný Madrid – rozměr 70 x 110 cm 2 ks židle Ringo látka: 1136/1137 dekor - dub sonoma Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Možno zakoupit pouze jako jidelní set, nelze rohovou lavici samostatně. Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
Hmotnost
0.00

15.500 Kč

Rohový jídelní set HALLE 2 (akce)

Rohový jídelní set HALLE vysoké kvality od českého výrobce. Jídelní set do kuchyně je složen z rohové lavice, stolu, a 2ks kvalitních bukových židlí. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou ABS hranou. Rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka). Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a mořeny do odstínu LDT desky. Rohová lavice je v pravolevém provedení, můžete si tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) kvalitní české potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) pouze 2 druhy dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice HALLE – rozměr 163 × 123 cm (nelze rozměrově upravovat) stůl MADRID rozměr 70 × 110 cm 2x židle RINGO (pozor židle není na ilustračním obrázku) látka 991/992 dezén - Buk POZOR židle NELA nelze již v setu dodat (dodávaná je židle RINGO) Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 2 týdny

Výrobce
IKTUS s.r.o.
Hmotnost
0.00

14.500 Kč

Rohový jídelní set HALLE

Rohový jídelní set HALLE vysoké kvality od českého výrobce. Jídelní set do kuchyně je složen z rohové lavice, stolu, a 2ks kvalitních bukových židlí. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou ABS hranou odolnou proti nárazu. Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a mořeny do odstínu LDT desky. Rohová lavice je v pravolevém provedení, můžete si tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) kvalitní české potahové látky výběr ze 2 druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice HALLE – rozměr 163 × 123 cm (nelze upravovat rozměry) stůl MADRID 70 x 110 cm 2x židle RINGO látka 1132/1133 dezén - Buk LAVICE V TOMTO PROVEDENÍ SKLADEM (pouze na doptání) dodání cca 5 pracovních dní. Ostatní provedení dekorů nebo látek dodací lhůta 6 - 8 týdnů. Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku.

Výrobce
Hmotnost
0.00

15.990 Kč

Rohový jídelní set BADEN (akce)

Akční jídelní set BADEN (akce pouze na 2 dezény dřeva)
Rohový jídelní set do kuchyně s úložným prostorem vysoké kvality od českého výrobce. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou ABS hranou odolnou nárazu. Rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka) Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a podle požadavků jsou mořeny tak, aby ladily s ostatními prvky jídelního setu. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice BADEN – rozměr 125 × 165 cm stůl MADRID rozměr 70 × 110 cm (bez roztahu) 2x židle RINGO dezén - Buk látka 900/901 Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Možno zakoupit pouze jako jidelní set, nelze zakoupit samostatná lavice. Dodací lhůta 2 týdny

Výrobce
Hmotnost
0.00

14.990 Kč

Rohový jídelní set BADEN

Akční jídelní set BADEN Rohový jídelní set do kuchyně s úložným prostorem vysoké kvality od českého výrobce. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou ABS hranou odolnou nárazu. Rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka) Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a podle požadavků jsou mořeny tak, aby ladily s ostatními prvky jídelního setu. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) více dekorů dřeviny nejlepší cena na trhu
Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice BADEN – rozměr 125 × 165 cm
stůl MADRID rozměr 70 × 110 cm (bez roztahu)
2x židle RINGO
dezén - Buk
látka 900/901
Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Možno zakoupit pouze jako jidelní set, nelze zakoupit samostatná lavice. Dodací lhůta 5 - 6 týdnů

Výrobce
Hmotnost
0.00

16.500 Kč

Rohová lavice HALLE 2 (akce)

Samostatná rohová lavice HALLE (akce pouze pro 2 dezény)
Mimořádní nabídka, lavice od jídelního setu HALLE v nabídce všech potahových látek. Tato rohová lavice do kuchyně je vyrobena z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Všechny viditelné strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou ABS hranou odolné proti nárazu. Sedáky lavice mají 10 cm hluboký úložný prostor. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. (vše až při montáži) povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) kvalitní české potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) výběr z více druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Dodací lhůta 2 týdny Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice HALLE – rozměr 163 × 123 cm látka - 991/992 dezén - buk židle - NELA (není v ceně lavice) stůl - MADRID 70 x 110 cm (není v ceně lavice) Uvedená cena je pouze za rohovou lavici. Pokud chcete dokoupit ostatní produkty, vyberte v samostatných kategoriích (stoly a židle) a vložte samostatně do košíku.