Jídelní sety

1 - 1 (z 1 produktů)
Rohový jídelní set BADEN (akce)

Akční jídelní set BADEN (akce pouze na 2 dezény dřeva)
Rohový jídelní set do kuchyně s úložným prostorem vysoké kvality od českého výrobce. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou ABS hranou odolnou nárazu. Rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka) Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a podle požadavků jsou mořeny tak, aby ladily s ostatními prvky jídelního setu. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice BADEN – rozměr 125 × 165 cm stůl MADRID rozměr 70 × 110 cm (bez roztahu) 2x židle RINGO dezén - Buk látka 900/901 Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Možno zakoupit pouze jako jidelní set, nelze zakoupit samostatná lavice. Dodací lhůta 2 týdny

Výrobce
IKTUS s.r.o.
Hmotnost
0.00

14.990 Kč

Rohový jídelní set DUO A

Rohový jídelní set DUO A v moderním designu od českého výrobce. Rohová lavice DUO A a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky potažené CPL laminátem (tl: 18 mm). Aplikace na boku lavice je ve stejné látce jako sedák, proto sedák lavice musí být vždy jednobarevný. Bok lavice je vystužen na tl: 36 mm. Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a podle požadavků jsou mořeny tak, aby ladily s ostatními prvky jídelního setu. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. výběr ze 3 velikostí a 2 druhu prošití lavice povrch odolný proti poškrábání CPL laminát kvalitní potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) kvalitní 4 cm PUR pěna proti prosezení výběr z více druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice DUO – rozměr 155 x 195 cm stůl - DUO 100 - 85 x 130 cm židle - SANDRA dezén - Buk jádrový Výška sedací plochy je 48,5 cm Výška lavice je 88 cm Hloubka sezení je 48 cm Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, nebo jinou specifikaci lavice UNO, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
Hmotnost
0.00

29.990 Kč

Rohový jídelní set DUO B

Rohový jídelní set DUO B v moderním provedení od českého výrobce. Rohová lavice DUO B a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky potažené CPL laminátem (tl: 18 mm). Bok lavice je vystužen na tl: 36 mm. Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a podle požadavků jsou mořeny tak, aby ladily s ostatními prvky jídelního setu. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. výběr ze 3 velikostí rozměru lavice povrch odolný proti poškrábání CPL laminát kvalitní potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) kvalitní 4 cm PUR pěna proti prosezení výběr z více druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: (doporučená sestava) rohová lavice DUO – rozměr 140 x 180 cm stůl - DUO 200 - 80 x 120 cm (pevný) židle - KLÁRA dezén - San Remo Výška sedací plochy je 48,5 cm Výška lavice je 88 cm Hloubka sezení je 48 cm Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, nebo jinou specifikaci lavice UNO, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
Hmotnost
0.00

30.990 Kč

Rohový jídelní set HALLE

Rohový jídelní set HALLE vysoké kvality od českého výrobce. Jídelní set do kuchyně je složen z rohové lavice, stolu, a 2ks kvalitních bukových židlí. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou ABS hranou odolnou proti nárazu. Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a mořeny do odstínu LDT desky. Rohová lavice je v pravolevém provedení, můžete si tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) kvalitní české potahové látky výběr ze 2 druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice HALLE – rozměr 163 × 123 cm (nelze upravovat rozměry) stůl MADRID 70 x 110 cm 2x židle RINGO látka 1132/1133 dezén - Buk LAVICE V TOMTO PROVEDENÍ SKLADEM (pouze na doptání) dodání cca 5 pracovních dní. Ostatní provedení dekorů nebo látek dodací lhůta 6 - 8 týdnů. Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku.

Výrobce
Hmotnost
0.00

15.990 Kč

Rohový jídelní set HALLE 2 (akce)

Rohový jídelní set HALLE vysoké kvality od českého výrobce. Jídelní set do kuchyně je složen z rohové lavice, stolu, a 2ks kvalitních bukových židlí. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou ABS hranou. Rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka). Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a mořeny do odstínu LDT desky. Rohová lavice je v pravolevém provedení, můžete si tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) kvalitní české potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) pouze 2 druhy dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice HALLE – rozměr 163 × 123 cm (nelze rozměrově upravovat) stůl MADRID rozměr 70 × 110 cm 2x židle RINGO (pozor židle není na ilustračním obrázku) látka 991/992 dezén - Buk POZOR židle NELA nelze již v setu dodat (dodávaná je židle RINGO) Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 2 týdny

Výrobce
Hmotnost
0.00

14.500 Kč

Rohový jídelní set MAXIM

Rohový jídelní set MAXIM s úložným prostorem vysoké kvality od českého výrobce Rohová lavice Maxim disponuje větším uložným protorem než je u klasických rohových lavic. Úložný prostor lavice má hloubku 14 cm, šířku 39 cm a délku 100 cm pod dlouhým sedákem, respektive 60 cm pod krátkým sedákem. Pro snadné otvírání je sedák opatřen plynovým pístem. Rohová lavice MAXIM je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (14 cm) kvalitní PUR pěna proti prosezení (4 cm) kvalitní české potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) výběr z více druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice MAXIM – rozměr 125 x 165 cm stůl MAXIM (pevný) – rozměr 70 x 110 cm 2 ks židle LEXIE Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 4 - 5 týdnů.

Výrobce
Hmotnost
0.00

21.990 Kč

Rohový jídelní set UNO

Rohová lavice UNO Moderního levice určená do moderního interiéru, jehož se stane nedílnou součástí. Lavice je pohledová i ze zadní strany a může tak stát volně v prostoru. Nabízí tak nekonečné možnosti umístění v moderní kuchyni. Jako všechny rohové lavice i tato rohová lavice je vyrobena z kvalitní LTD desky (tl. 18 mm). U rohovém lavice UNO můžete libovolně zaměnit dezén dřeviny a látek z naší nabídky. Rohová lavice UNO nelze rozměrově upravovat. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát moderní design určený do moderního interieru kvalitní české potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) výběr z více druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: Rohová lavice UNO - 132 x 172 cm Stůl DUO 200 - 70 x 110 cm Židle MILANO Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
Hmotnost
0.00

31.990 Kč

Rohový jídelní set BERN

Jídelní set BERN. Rohový jídelní set do kuchyně s úložným prostorem vysoké kvality od českého výrobce. Rohovou lavici BERN můžete délkově upravovat po 5 cm, libovolně zaměnit dezén dřevina a látek z naší nabídky. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou hranou. Každá rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka) Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a podle požadavků jsou mořeny tak, aby ladily s ostatními prvky jídelního setu. U této lavice lze vyrobit opěrák lavice ze dvou druhů látky (viz obrázek). Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. Pozor: vložná deska u roztahu stolu nemá navazující léta na desku stolu. systémová rohová lavice (možnost rozměrových úprav) povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) kvalitní potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky)  výběr z více druhů dezénů dřeviny  nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice BERN – rozměr 124 × 164 cm stůl KRETA – rozměr 70 × 110 cm 2x židle LAURA látka - 968/969 dezén - jádrový buk Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
Hmotnost
9.00

24.990 Kč

Rohový jídelní set BIG BOX

Jídelní set BIG BOX. Rohový jídelní set BIG BOX s největším úložným prostoren na českém trhu. Patentované sklápění opěráku pro větší vstup do úložného prostoru. Rohová lavice je vyrobena z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Součástí setu je stůl MADRID vyrobený z kvalitní LTD desky (tl: 18 mm). Boční hrany horní desky jídelního stolu jsou olepeny kvalitní plastovou hranou odolnou proti poškození. Jídelní stůl je v provedení s masivníma nohama. Židle VALENCIE jsou dodávány v barevné a rozměrové řadě umožňující kombinaci s rohovými lavicemi, stoly a doplňkovým nábytkem. Jídelní židle jsou vyrobené z masivního buku a do odstínu dezénu lavice, jsou pouze mořena. Protože, není možné ve výrobě dodržet návaznost pruhů u pruhovaných látek, doporučujeme u sedáku a opěradla kombinace pouze s jednobarevnou látkou. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát rohovou lavici BIG BOX nelze délkově upravovat kvalitní potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) výběr z více druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu největší uložný prostor v ČR, patentované otvírání sedáku Doporučená sestava: Rohová lavice BIG BOX - pouze v rozměru 164 x 124 cm Dezén sestavy: buk Látka 968/969 Stůl MADRID 110 x 70 cm (bez roztahu) 2x židle VALENCIE (pozor nejdou v jádrovém buku)  Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
Hmotnost
9.00

22.990 Kč

Rohový jídelní set DORTMUND

Jídelní set DORTMUND. Rohový jídelní set do kuchyně s úložným prostorem vysoké kvality od českého výrobce. Rohovou lavici DORTMUND můžete délkově upravovat po 5 cm, libovolně zaměnit dezén dřevina a látek z naší nabídky. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou hranou. Nohy stolu jsou v standardní nabídce provedeny s masivu. Každá rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka). Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a podle požadavků jsou mořeny tak, aby ladily s ostatními prvky jídelního setu. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. Pozor: vložná deska u roztahu nemá navazující léta na desku stolu. systémová rohová lavice (možnost rozměrových úprav) povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) kvalitní české potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) výběr z více druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice DORTMUND – rozměr 167 × 127 cm stůl MADRID – rozměr 70 × 110 cm 2x židle LONDON látka - koženka 594/žinilka 572 dezén - javor Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
Hmotnost
9.00

28.990 Kč

Rohový jídelní set MADRID

Jídelní set MADRID. Rohový jídelní set do kuchyně s úložným prostorem vysoké kvality od českého výrobce. Rohovou lavici MADRID můžete délkově upravovat po 5 cm, libovolně zaměnit dezén dřeviny a látek z naší nabídky. Rohová lavice a stůl jsou vyrobeny z kvalitní dřevotřískové LTD desky (tl: 18 mm). Boční strany stolu jsou olepeny kvalitní plastovou hranou. Nohy stolu jsou v standardní nabídce provedeny s masivu. Každá rohová lavice má úložný prostor pod sedáky (10 cm hloubka). Židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a podle požadavků jsou mořeny tak, aby ladily s ostatními prvky jídelního setu. Rohová lavice je v pravolevém provedení. Můžete tedy dát delší stranu lavice na pravou nebo levou stranu rohu, přesně tak jak potřebujete. Pozor: vložná deska u roztahu nemá navazující léta na desku stolu. systémová rohová lavice (možnost rozměrových úprav) povrch odolný proti poškrábání - CPL laminát úložný prostor pro sedáky (10 cm) kvalitní české potahové látky (Eco kůže, žinilky, mikroplyš, koženky) výběr z více druhů dezénů dřeviny nejlepší cena na trhu Parametry lavice na ilustračním fotu: rohová lavice MADRID – rozměr 126 × 166 cm stůl MADRID – rozměr 70 × 110 cm 2 židle LONDON látka - 718/719 (bohužel již není v nabídce) dezén - buk Uvedená cena je za rohovou lavici, stůl a dvě židle. (viz foto a specifikace níže) Pokud chcete k lavici zakoupit jiné produkty, vyberte v samostatných kategoriích (rohové lavice, stoly a židle) a vložte samostatně do košíku. Dodací lhůta 4 - 5 týdnů

Výrobce
Hmotnost
9.00

26.990 Kč

Jídelní sety do kuchyně IKTUS jsou kombinací rohové lavice, stolu a dvou kusů židlí.

Všechny prvky jídelního setu můžete vzájemně kombinovat s ostatními výrobky IKTUS s.r.o. V naší nabídce najdete velké množství jídelních setů, různého designu a ceny. Všechny jídelní sety byly od výrobce designovány tak, aby k sobě ladily jak dezénem, látkou, tak i designem lavice a hlavně základními rozměry.

V případě potřeby, můžete všechny prvky setu mezi sebou vzájemně kombinovat, případně přidávat počet produktů v ostaních kategoriích (židlí a stolů).

Veškeré židle a masivní části jídelních setů vyrábíme z důvodů pevnosti z masivního buku. Jedná se o dřevinu bez výrazné kresby či struktury.

Jídelní sety nabízíme zlaminovaných desek řady dezénů, z nichž některé mají výrazné záběhy v jiné barvě - např. hnědé záběhy u dezénu jádrový buk, černé záběhy u dezénů San Remo nebo neklidný povrch jako je například u dezénu dub Sonoma. Moření dokáže změnit celkový odstín barvy masivního buku a přizpůsobit jej tak barevně k dezénu laminované desky. Povrch židle však bude hladký a vybarvení bude bez barevných záběhů, zůstane struktura bukového dřeva. Protože bukové plochy u našich jídelních setů nejsou velké, nepůsobí tyto plochy rušivě a převládá dezén laminované desky.

Zdůrazňujeme, že všechny židle dodávané k jídelním setům v provedení jádrový buk budou tedy vzhledově v čistém buku bez záběhů hnědého jádrového dřeva.

Výrobky se dodávají v demontu musíte si je smontovat sami. Všechny výrobky se vyrábějí na zakázku (až po vaší konfiguraci) a nejsou tedy skladem.